Loft In With All Ameneties Building Best Location In Midtown

  • 70 m²

Apartmán Loft In With All Ameneties Building Best Location In Midtown o rozloze 70 m² se nachází ve čtvrti Times Square 25 minut chůze od Zoo Central Park a pojme až 2 hostů. Tento 1-pokojový apartmán s 1 koupelnami nabízí i kompletní kuchyni.

Hlavní umístění přibližně 15 minut chůze od vlakového nádraží Grand Central Terminal umožňuje přístup do Divadlo The Majestic Theater. Saks Fifth Avenue je ve vzdálenosti 14 minut pěší chůze, a stanice metra 50th Street je asi 400 metrů daleko. Restaurace rychlého občerstvení Ellen's Stardust Diner je vzdálen asi 8 minut chůze. Letiště LaGuardia se nachází 5 km od apartmánu Loft In With All Ameneties Building Best Location In Midtown.

Potřebujete více možností?
Check Top hotels near Loft In With All Ameneties Building Best Location In Midtown New York
Midtown West Suites By Times Square
Cena pouze pro mobilní zařízení

Midtown West Suites By Times Square

131 m od ubytování
USD 307 USD 276
za noc
Midtown 1Br W Dm Elevator Gym Nr Times Sq Nyc-799
Cena pouze pro mobilní zařízení

Midtown 1Br W Dm Elevator Gym Nr Times Sq Nyc-799

183 m od ubytování
Midtown 1Br W Elevator Gym Nr Times Square Nyc-1350
Cena pouze pro mobilní zařízení

Midtown 1Br W Elevator Gym Nr Times Square Nyc-1350

183 m od ubytování
    Jak se dostat do hotelu

    Letiště

    Letiště LaGuardia
    13 km

    Vlaková nádraží

    Penn Station
    1,2 km

    Vybavení

    Internet

    • Wi-Fi

    Možnosti parkování

    • Parkování zdarma

    V pokojích

    • Klimatizace

    Zařízení

    • LCD TV

    Obecná zařízení

    • Zákaz kouření na místě

    Domácí mazlíčci

    • Domácí zvířata nejsou povolena !

    Důležité informace

    Přihlášení: od 15:00 do 23:59
    Odhlášení: do 10:00
    Často kladené otázky
    • ❓
      Kde je apartmán Loft In With All Ameneties Building Best Location In Midtown apartmán umístěn?
      Apartmán Loft In With All Ameneties Building Best Location In Midtown apartmán se nachází v blízkosti Madame Tussauds New York.
    • ❓
      Jaké známé atrakce jsou v blízkosti apartmán Loft In With All Ameneties Building Best Location In Midtown?
      Mezi oblíbená místa poblíž apartmán Loft In With All Ameneties Building Best Location In Midtown patří mimo jiné Kongresové centrum Jacob K. Javitse, Zoo Central Park, Saks Fifth Avenue.
    • ❓
      Můžeme zaparkovat auto poblíž apartmán Loft In With All Ameneties Building Best Location In Midtown apartmán?
      K apartmán Loft In With All Ameneties Building Best Location In Midtown apartmán patří parkoviště pro hosty.
    • ❓
      Jaké možnosti stravování najdu v blízkosti toto ubytování typu apartmán?
      Mezi restaurace v blízkosti toto ubytování typu apartmán patří restaurace Ellen's Stardust Diner a Bubba Gump Shrimp Co, které se nacházejí jen asi 6 minut chůze.
    • ❓
      Je v toto ubytování typu apartmán připojení k internetu?
      Ano, toto ubytování typu apartmán nabízí Wi-Fi.
    • ❓
      Jaká je velikost apartmán Loft In With All Ameneties Building Best Location In Midtown apartmán?
      Apartmán Loft In With All Ameneties Building Best Location In Midtown apartmán má celkovou výměru 70 m².
    • ❓
      Kolik hostů může apartmán Loft In With All Ameneties Building Best Location In Midtown ubytovat?
      Apartmán Loft In With All Ameneties Building Best Location In Midtown nabízí ubytování až pro 2 hostů.

    Umístění

    Map
    Poblíž

    Letiště

    Letiště LaGuardia
    13 km

    Vlaková nádraží

    Penn Station
    1,2 km

    Zajímavosti v okolí

    Restaurace v okolí

    Galerie

    Recenze

    Pokud jste v tomto hotelu zůstali, podělte se s námi o své zkušenosti, prosím

    Napište recenzi

    Napište recenzi

    Kdy jste cestovali?

    Váš bod hodnocení

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Velmi špatný
    Vynikající

    Informace o vás

    Odkud jste?
    Děkuji! Děkujeme, že jste si udělal(-a) čas a podělil(-a) se o své zkušenosti. Vaše recenze bude brzy zveřejněna.
    Přejít na recenze
    Recenze nebyla odeslána.

    Kontaktujte nás

    Pokud potřebujete více než 4 pokoje, požádejte prosím o skupinovou rezervaci.
    Informace o vás
    Předmět
    Zpráva
    Loft In With All Ameneties Building Best Location In Midtown New York

    Zobrazit na mapě:

    Památky
    Doporučené restaurace
    Veřejná doprava
    Děkujeme vám za vaši reakci
    Děkujeme za přihlášení
    Zavřít